محصولات ورزشی

ست ورزشی (دوبنده و لگ چاپی) کد 278

لباس ورزشی و اسپرت

ویژگی های مهم در انتخاب

نویسنده: مرضیه بوستانکار

طراح مد و لباس

ست ورزشی (دوبنده و لگ چاپی) کد 273

نکاتی مهم در انتخاب لباس ورزشی و اسپرت

در این مقاله راجب سوالهای شما عزیزان صحبت می کنیم.

  • لباس ورزشی و اسپرت از چه جنس باشه؟
  • سایز لباس ورزشی و اسپرت چه اندازه باشه؟
  • رنگ و طرح لباس ورزشی را چگونه انتخاب کنیم؟
1
2
3
ست ورزشی (دوبنده و لگ چاپی) کد 277
1

رنگ مناسب هر شخص؟

2

جنس با کیفیت و مناسب؟

3

طرح مناسب هر شخص؟

لباس ورزشی و اسپرت از چه جنس باشه؟

جنس پارچه استفاده شده در لباس ورزشی شما بسیار تاثیر گذار است، زیرا بدن انسان در هنگام فعالیت ورزشی تعریق زیادی دارد و پوست بدن نیاز به تنفس خواهد داشت.

در نتیجه پارچه لباس ورزشی باید از جنسی باشد که با جذب این عرق به پوست اجازه تنفس دهد و جنس پارچه بدن را خنک نگاه دارد تا باعث عرق سوز شدن بدن نشود.

بهتر است لباس را از برندهایی تهیه کنید که به طور تخصصی کار تولید لباس های ورزشی را انجام می‌دهند.

برند اسپریچو با درنظر گرفتن تمام نکته های سلامت بدن نسبت به انتخاب جنس پارچه اقدام به تولید ست های ورزشی زنانه و مردانه نموده است.

می توانید لباسهای ورزشی و اسپرت اسپریچو را در دسته های زیر مشاهده کنید:

جنس پارچه بکار رفته در محصولات اسپریچو:

پارچه فلامنت در دسته پارچه های الیاف مصنوعی قرار می گیرد با این تفاوت که درصدی از الیاف مصرفی در تولید آن را الیاف پنبه ای تشکیل می دهد. واضح است امکان تغییر درصد الیاف مصنوعی و طبیعی و همچنین نخ فلامنت در تولید پارچه فلامنت وجود دارد.
فلامنت جزو الیاف مصنوعی می باشد و بصورت عادی در طبیعت موجود نیست. در زمان تولید پارچه، الیاف فلامنت با الیافی همچون پنبه و ویسکوز که جزو الیاف طبیعی هستند ترکیب میشوند.

پارچه فلامنت سوزنی به عنوان نوعی از پارچه تریکو بیشتر در تولید لباس های ورزشی و انواع تیشرت فلامنت سوزنی کاربرد دارد.  حالت کشسانی مناسب این پارچه سبب می شود ورزشکار در انجام حرکات و تمرینات ورزشی راحتی فوق العاده ای حس کند.

در برخی از ست های ورزشی از پارچه هایی با کشسانی بالا استفاده می کنند که یکی از این پارچه ها فلامنت لاکرادار است . این پارچه به علت استفاده از لاکرا در آن از حالت کشی بسیار خوبی برخوردار است.

همچنین پارچه ی فلامنت لاکرا در شستشو مقاوم است و دارای ماندگاری بالایی است به همین علت هنگام پروسه شستشو، هیچگونه تغییری در آن دیده نمی شود و  زانو نمی اندازد.

چاپ روی پارچه فلامنت لاکرا

تعداد زیادی از مردم چاپ روی تیشرت و شلوار را دوست دارند و این بیشتر مختص جوانان است.

برخی از پارچه ها در هنگام چاپ بسیار دچار مشکل می شوند مانند پارچه ی پنبه ای که رنگ را بخوبی جذب نمی کند و گاهی پس می زند و برای چاپ آن باید بسیار دقت شود و اصولی عمل کرد ولی عده کثیری از مردم علاقه زیادی به داشتن نقش و طرح بر روی البسه خود دارند و ایجاد طرحهای زیبا مستلزم چاپ نقوش زیبا روی البسه می باشد.

یکی از خاصیت های بسیار جالب پارچه فلامنت قابلیت بسیار خوب چاپ بر روی آن است. و ما در گروه اسپریچو سعی داریم با ایجاد طرح های زیبا بر روی ست های ورزشی شادی را هنگام تمرین در شما زنده نگه داریم.

در این قسمت از ما سوال بپرسید

ما پاسخگوی شما هستیم

آخرین دیدگاه و 1 دیدگاه دیگر نیاز به تایید دارند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.